UAKinogo.com

1+1. Порушуючи правила (2016) дивитися онлайн українською

Кіно » kino » 1+1. Порушуючи правила (2016)

1+1. Порушуючи правила (2016)

Дивитися онлайн 1+1. Порушуючи правила фільм

Дивитися онлайн «1+1. Порушуючи правила» фільм українською мовою у високій HD якості, безкоштовно та без реєстрації! Рейтинг IMDB: 6.4 (932 голосів). Приємного перегляду!

Дивитися фільм «1+1. Порушуючи правила (2016)» онлайн українською мовою

Онлайн
Для коректної роботи плеєра, вимкніть, будь ласка, AdBlock!
❤ Натисніть Ctrl+D щоб добавити в закладки браузера

Це фільм про незвичайне дружбу між двома зовсім різними людьми. Він розповідає історію багатого чоловіка з інвалідністю, який шукає помічника, і молодого людини зі злиденного району, який знаходить нове покликання в допомозі людям.

Вона - дружина головного героя, яка не розуміє, як він може довіряти своє життя новому помічнику. Вона стикається з проблемами відносин з чоловіком, але врешті-решт знаходить спосіб зміцнити свої стосунки з ним.

Воно - життя, яке представлено в різних аспектах. Воно демонструє різні проблеми, з якими стикаються люди з різних соціальних груп, і показує, що життя складається не тільки з проблем, а й з радості і любові.

Цей фільм - це історія про те, що дружба і взаємодопомога можуть змінити життя краще. Він розкриває те, що навіть ті, хто зовсім різні, можуть знайти спільну мову і допомогти одне одному. Це рухлива історія про людей, які навчаються жити, вірити і цінувати кожен момент свого життя.